Каталог статей

Захисні ролети — актуальний аксесуар кожного житла

З появою такого різновиду жалюзі, як ролети, з’явився зовсім новий підхід до обладнання різних приміщень. Якщо раніше жалюзі на вікнах здебільшого виконували функцію захисту внутрішнього простору будинку від сонячних променів і сторонніх поглядів, а від вторгнення вікна закривали міцними гратами, то тепер завдяки захисним ролетам з’явилася можливість, не порушуючи стилю фасаду, надійно захистити вікна зовні не тільки від зловмисників, а й від несприятливих погодних умов. Урагани та снігові бурі, вітри й шквали не страшні вікнам, захищеним надійними ролетами.


Рулонні штори в сучасному інтер'єрі

Ми постійно намагаємося покращити якість нашого життя, а це, в першу чергу, облаштування свого будинку, квартири, навіть офісу або виробничого приміщення, оскільки чимало часу багато хто проводить на роботі. Приємно працювати в зручному комфортному середовищі, а потім, повернувшись додому, відпочити в затишній оселі. Для цього необхідно створювати інтер'єри приміщень, які не тільки максимально відповідають потребам людини, а й створені відповідно до сучасних тенденцій дизайну.


Секрет найтривалішої популярності горизонтальних жалюзі

Всім відомо, що першими на ринок сонцезахисних систем прийшли горизонтальні жалюзі, та попри це вони і досі залишаються на піку попиту. У чому ж секрет цієї тривалої популярності?

Мабуть, відповідь на це питання починається в далекому минулому. Адже віконниці, що складалися з горизонтальних планок, розташованих під кутом, ми можемо побачити на картинах італійських майстрів XV століття, через це часто горизонтальні жалюзі називають венеціанськими. Але багато істориків стверджують, що ідею захисту вікон подібними віконницями італійці запозичили в арабів, які ревно захищали вікна гаремів від сторонніх очей, тож навіть само слово жалюзі с багатьох мовах співзвучне зі словом ревнощі.


Ролети з тканини

З наближенням весни хочеться змін, новизни, тому природне бажання щось змінити або поліпшити в домашньому інтер'єрі спонукає нас придбати щось новеньке, незвичайне. Наприклад, облаштування віконних отворів чудово допоможе змінити інтер'єр на краще. Що ж вибрати? Нові штори? Але це вже було. А ось тканинні ролети дійсно оновлять інтер'єр, зроблять його стильним і в той же час затишним.


Оптимізація і просування web-сайту