Горизонтальні жалюзі

Величезні можливості таких систем, як горизонтальні жалюзі, дозволяють застосовувати їх для декорування вікон, а також зонування простору усередині приміщень. Це одні з найбільш поширених видів подібних конструкцій, які володіють величезним потенціалом. Вони є прекрасним елементами декору і багатофункціональними виробами. При необхідності захистять від сторонніх поглядів і допоможуть створити максимально комфортне природне освітлення.

Існує кілька різновидів моделей горизонтальних жалюзі. Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення ламелей є алюмінієвий профіль. Регулюючі деталі управління робляться з міцних пластикових сплавів і якісних металевих елементів. Застосовується шнури, які підтримують ламелі і дозволяють їм змінювати кут нахилу.

Збираючись купити горизонтальні жалюзі, перш за все, потрібно знати їх розміри. Досвідчені замірники визначать їх з точністю до міліметра. Клієнтам, компанія Жалюзі-Небо пропонує не тільки величезний вибір відтінків будь-яких кольорів, але і дає можливість придбати найбільш підходящі види конструкцій. Ви можете замовити жалюзі моделей Елегант і Venus або зупинити свій вибір на стандартних системах.

кожен із обраних варіантів буде відповідати найвищим вимогам якості та естетичними параметрами. Але кожен з представлених варіантів має свої унікальні риси, які дозволяють створити ефектний дизайн та забезпечити комфортність у використанні. Ви можете вибрати конструкції, що кріпляться до віконних отворів або монтуються безпосередньо до рам. Якщо жалюзі використовуються для зонування внутрішнього простору приміщення, то будуть впритул прилягати до скла перегородок.

Найчастіше для виготовлення ламелей використовується алюміній, покривається захисним шаром, який є основним декором. Ви можете вибирати найбільш зручні системи управління. Регулювати кут нахилу можна за допомогою тростини прикріпленою до механізму. У таких жалюзі їх висота змінюється завдяки системі шнурів. Також ми пропонуємо переконатися в зручності механізму, керованого рухом ланцюжка.

Купуючи горизонтальні жалюзі ціна яких невисока, ви можете отримати високотехнологічний продукт, що відповідає всім очікуванням. Вони створять максимальний комфорт і ефектний декор простору.

Ціни на горизонтальні жалюзі від інтернет магазину
zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Стандартні горизонтальні жалюзі
Білі 174 грн/м2
Кольорові від 206 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Елегант"
25 мм білі 174 грн/м2
25 мм кольорові 754 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Venus"
25 мм 494/706 грн м2
(в залежності від пробивання)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту