Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

Шанувальники екоматеріалів створили все зростаючий попит на вироби з бамбука. У свою чергу, були розроблені нові методи обробки. Тепер з цієї рослини робляться тканини, а як захисту від сонця він використовувався століттями. На сьогодні бамбукові рулонні штори не менш популярні, ніж створені з інших матеріалів. Вони оригінально виглядають і дозволяють ефективно контролювати рівень денного освітлення в кімнаті.

Тонкі стебла або волокна цієї рослини з'єднуються між собою міцними нитками. Таким чином, створюється полотно, що володіє унікальними якостями. Це антибактеріальний матеріал і прекрасно підходить для використання в житлових приміщеннях. Він не накопичує статичної електрики завдяки своїм природним особливостям, тому додаткова обробка спеціальними складами не потрібно. При сучасному розмаїтті барвників на основі натуральних інгредієнтів, палітра рулонних штор може бути необмеженою, але, незважаючи на це, споживачі воліють природні відтінки.

Кріпляться бамбукові рулонні штори на дерев'яний карниз, а знизу оснащені планкою обтяжувачем. Вона також є основою робочої частини, яка дає можливість регулювати площу. Така відмінна риса бамбукових штор, як вал, розташований знизу, дозволяє надати їм особливий шик. Маніпулювати їм ви зможете з допомогою шнурів, накручуючи на планку полотно. Конструкція робочого механізму максимально проста і ефективна. Існують моделі, які утворюють складки при піднятті. Такий декор для вікон чудово буде виглядати в кімнатах, де для обробки використовувалося дерево або його імітація. Він ідеально поєднується з речами з ротанга.

Завдяки щільній структурі стебел, бамбук прекрасно протистоїть волозі і не змінює кольору під впливом ультрафіолету. Абсолютно безпечний для здоров'я людини. Тому може використовуватися в будь-якій кімнаті. Він створить атмосферу приватності, так як непроникний для поглядів з вулиці вдень, а в темний час доби крізь тонкі просвіти між стеблами, цікаві побачать лише відблиск лампи.

Ціни на бамбукові рулонні штори від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Бамбукові ролети
бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту