Рулонні штори

Завдяки величезному пропозицією замовити рулонні штори сьогодні можна за доступною ціною. Ми пропонуємо найширший асортимент цього декору для вікон і гарантуємо бездоганну якість. Для випуску продукції використовуються матеріали та фурнітура, тільки від надійних виробників. Сучасне обладнання, яким оснащені наші цехи, дозволять випускати конструкції всіх типів і різного розміру. У нас ви зможете придбати рулонні штори за доступною ціною, а також розраховувати на їх професійний монтаж і гарантію довговічності.

Вирішивши встановити на вікна рулонні штори відкритого типу, отримаєте прекрасні можливості для ефективного регулювання природного освітлення. Тканини, з яких робляться полотнища, можуть бути різної щільності, відрізнятися прозорістю, палітрою, фактурою і матеріалом виготовлення. Це найбільш лаконічні моделі, які переплелися традиційні конструктивні рішення і досягнення сучасних розробників. Ми пропонуємо штори, які мають дуже зручний механізм управління. Опускати і піднімати полотна ви зможете, без яких-небудь утруднень. Різноманітність відтінків, стало вигідною особливістю цих конструкцій з моменту їх появи. І сьогодні наші клієнти практично необмежені у виборі.

Є можливість знайти ідеальний за кольором, короб закриваючий механізм підйому у верхній частині. Їм оснащені рулонні штори закритого типу, що володіють яскравою індивідуальністю і граціозним виглядом. Кожна деталь цих конструкцій підкреслено лаконічна і служить прекрасним обрамленням основного полотна. Елементи можуть повторювати відтінки кольорів, нанесених на тканину або відповідати панелі віконних рам. Але навіть витрати на рулонні штори ціна яких дещо вище, не зупиняють шанувальників сучасного стилю в дизайні. Саме таким моделям вони віддають перевагу. Величезним попитом користуються і з'явилися зовсім недавно рулонні штори системи День-Ніч, що відрізняються ефектним зовнішнім виглядом і великою функціональністю.

Екзотику тропічного лісу або середземноморське чарівність, ви можете привнести в дизайн, придбавши джутові рулонні штори, зроблені на 100% з натурального матеріалу. Вони бувають натурального кольору або пофарбовані у відтінки, палітра яких досягає 200 варіантів. Нерідко велика частина функціональних деталей робиться з дерева. Такі штори приємні на дотик і завдяки плетіння пропускають навіть невеликий вітерець. У спеку це дозволяє створити комфортну атмосферу без кондиціонера.

Ціни на рулонні штори від інтернет магазину Zhaluzi.org

Модель жалюзі Вартість
Рулонні штори
відкритого типу від 321 грн м2
закритого типу від 624 грн м2
День-Ніч від 955 грн м2
джутові від 426 грн м2
бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту