Тканинні ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу

Конструкція тканинних ролет закритого типу вимагає професійного підходу на кожному етапі їх створення. Існує кілька видів кріплень, і який з них буде ідеальним, залежить від вашого склопакета. Тут має значення матеріал і ширина штапиків, а також багато інші нюанси. Розібратися і правильно визначити всі параметри майбутнього виробу зможе тільки професіонал, тому краще викликати замірника, який володіє величезним досвідом і зробить все максимально точно.

Встановлюючи тканинні ролети закритого типу, ви зможете регулювати рівень освітлення в кімнаті і насолоджуватися прекрасним зовнішнім виглядом. Завдяки конструктивним особливостям цих моделей вони володіють чіткими формами. У верхній частині робочий вал закритий коробом, з боків полотен встановлюються напрямні. Вони можуть бути плоскими або п-образними, все залежить від ширини штапика. Розібратися в таких тонкощах недосвідченій людині досить важко, тому щоб не розчаруватися в кінцевому результаті, краще скористатися послугами професіоналів. Для управління застосовується ланцюговий механізм, пружинний або змішаний. Такі ролети можуть бути оснащені і системою, яка буде функціонувати, одержуючи сигнали з пульта. Завдяки конструктивним особливостям тканина не провисне, навіть коли стулка вікна встановлені для провітрювання.

Завдяки різноманітності полотен, які пропонуються для виробництва є можливість знайти оптимальний варіант, відповідний вашому декору. Сучасні технології, які використовуються для їх випуску, гарантують, що вони практично не будуть забруднюватися і найчастіше стануть потребувати лише в мінімальному догляді. Наприклад, в обробці сухою щіткою або пилососом. Інтенсивно мочити їх не рекомендується, але при необхідності можна обробити губкою, змоченою в пятновыводителе з натуральними складниками.

Завдяки надійності механізмів і якості тканин, які використовуються при виготовленні ролет, вони можуть прослужити набагато довше гарантійного строку. Потрібно лише дотримуватися деякі рекомендації, наприклад, маніпулювати полотном, тільки коли вікна закриті. Це дозволить тканини рівномірно намотуватися на вал. Не варто відтягувати її вниз за вантаж, для цього потрібно використовувати ланцюжок або пульт. Якщо дотримуватися нескладних правил експлуатації, то ролети прослужать дуже довго.

Ціни на тканинні рулонні штори закритого типу від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори закритого типу
закритого типу від 624 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту