Джутові ролети

Джутові ролети

Прогрес забезпечив людям комфорт, але для цього довелося практично відмовитися від багатьох складових нашого життя. Наприклад, спокоєм і умиротворенням, яке ми відчуваємо, коли вириваємося з галасливого мегаполісу. Опинившись у лісі, на березі річки чи океану, починаємо усвідомлювати, що позбавлені чогось важливого майже незрозумілого словами. Не дивно, що речі, які здатні нагадувати нам про існування іншого світу, вільного від сталі і бетону, шуму машин і смогу, цінуються дуже високо. Вони викликають у нас, насамперед приємні емоції і допомагають знайти спокій і рівновагу. Саме такими острівцями мрії, стануть для вас джутові тканинні ролети, які нагадають про спокійне життя вдалині від проблем.

Матеріал, які є основним для створення такого декорування для вікон практично не змінилося за століття існування. Джут виготовляли з незапам'ятних часів і перші згадки про нього з'явилися в епосах про Будді, а може, й раніше. Завдяки тому, що дизайнери кілька років тому звернули на нього увагу і почали використовувати як прекрасний елемент декору, виробники вдосконалили процес виготовлення, і сьогодні цей продукт може вважатися високотехнологічним і цілком сучасним.

Джутові тканинні ролети бувають відкритого і закритого типу. Встановлюються вони на будь-які вікна. Ті, які монтуються з зовнішньої частини отвору, здатні досягати по висоті стелі, а по довжині підлоги. Також вони чудово виглядають безпосередньо на склопакеті або окремо на кожній стулці. Механізм управління може бути ланцюговим, нерідко встановлюється пружинний або змішаний, рідше зустрічається функціонуючий від пульта. Можливо тому, що вибираючи джутові тканинні ролети, люди підсвідомо обмежують вплив прогресу на своє повсякденне життя. Але якщо ви віддаєте перевагу максимальний комфорт в управлінні, то проблем з таким технічним рішенням не буде.

Джутові полотна можуть містити волокна, льону, бавовни або шовку, відрізняються різноманітністю малюнка плетіння. Але вони мають одну спільну рису – здатність м'яко розсіювати світло в приміщенні, створюючи особливу атмосферу. Також джутові полотна володіють терморегулюючі якостями, що дозволить влітку менше користуватися кондиціонером, а взимку зведе до мінімуму тепловтрати.

Ціни на джутові ролети від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.u

Модель жалюзі Вартість
Джутові ролети
джутові від 426 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту