Тканинні ролети День-Ніч

Тканинні ролети День-Ніч

Вибираючи тканинні ролети системи День-Ніч, ви отримуєте виріб, що з'явилося в результаті з'єднання дизайнерської думки, можливостей сучасних технологій та кращих традицій. Для них розроблена спеціальна тканина, яка і дозволяє отримати знаменитий ефект. Чергуються горизонтальні прозорі і світлонепроникні смуги в будь-якому положенні створюють чудовий дизайн. Такі ролети настільки оригінальні, що сплутати їх з іншими моделями неможливо. Вони нагадують горизонтальні жалюзі, але принцип роботи цього механізму зовсім інший.

що Знаходяться максимально близько одне до іншого полотна тканини пересуваються, збільшуючи або зменшуючи прозорі сегменти. Коли однакові за структурою ділянки знаходяться навпроти один одного, освітлення в кімнаті максимально, поєднуючи прозорі і непроникні смуги, ви будете скорочувати проникнення світла.

Механізми управління тканинними ролетами системи День-Ніч можуть бути двох видів. Публічний варіант передбачає мінімум складових, що впливає на вартість. Такі моделі є найбільш доступними для споживачів і здатні створити максимальний комфорт за прийнятну ціну. Системи закритого типу відносяться до класу преміум і трохи вище по вартості. Вони оснащені захисним коробом, який закриває вал і механізм регулювання положення полотен. Збоку встановлюються напрямні, що фіксують рух тканини. Для багатьох таких моделей немає необхідності свердлити отвори в конструкціях вікон.

Більшість з існуючих варіантів ролет системи День-Ніч можуть кріпитися на стулки або рами. Їх розмір відповідає параметрам віконного отвору або значно перевищувати його. Системи стандарту «міні» – невеликі і застосовуються для обмежених площ. Категорія «нні» має закритий тип механізму і монтується на кожну частину вікна або двері. Пропонуються також варіанти «стандарт», які мають посиленою конструкцією і розраховані на великі простори з кріпленням на стелі або стінах. Для виробничих приміщень, будівель аеропортів, на залізничних вокзалах встановлюються ролети «комбо-максі». Вони практично не зустрічаються в побуті з-за високої вартості і складнощів у використанні.

Ціни на тканинні рулонні День-Ніч від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори День-Ніч
День-Ніч від 955 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту