Тканинні ролети

Тканинні ролети

З наближенням весни хочеться якихось змін, новизни, тому природно бажання щось змінити або поліпшити в домашньому інтер'єрі. Облаштування віконних прорізів чудово допоможе змінити інтер'єр на краще. Що ж вибрати? Нові штори? Але це вже було. А ось тканинні ролети дійсно оновлять інтер'єр, зроблять його стильним і в той же час затишним.

Тканинні ролети відкритого типу — оригінальний і доступний за ціною вигляд жалюзі, простий в управлінні і не вимагає спеціального догляду. Тканинні ролети доречні в будь-якому приміщенні, будь то вітальня, спальня, дитяча або кухня і ванна.

Тканинні ролети закритого типу — більш дорогий варіант, але оскільки ролета в згорнутому стані ховається в спеціальний контейнер, вона захищена від пилу і зовнішніх впливів, тому може прослужити набагато довше, до того ж має більш естетичний вигляд.

Тканинні ролети мають різні варіанти кріплень. Їх можна кріпити над вікном, до стелі, у віконному прорізі, а також безпосередньо до рами вікна, абсолютно її не пошкоджуючи. Дуже популярні тканинні ролети, які кріплять таким чином, що вони перекривають тільки скло і в закритому стані складають з рамою вікна як би одне ціле. Експериментуючи з кольорами, можна створити цікаві дизайнерські композиції. Якщо тканинні ролети буде підібрана під колір рами, вийде суцільна однотонна поверхню, якщо ж замовити тканинні ролети іншого кольору або з цікавим принтом, вони будуть в обрамленні рами. Можна купити тканинні ролети-картини, тоді ваші вікна перетворяться в картинну галерею.

Звертайтеся за порадою до наших менеджерів-консультантів, вони не тільки підкажуть, яку вибрати модель тканинних ролет, але і запропонують цікаві дизайнерські рішення для вашого інтер'єру.


Оптимізація і просування web-сайту