Стандартні горизонтальні жалюзі

Стандартні горизонтальні жалюзі

Доступна ціна, великий вибір кольорів, простота у використанні і невибагливість в догляді - переваги, які роблять жалюзі одними з найбільш популярних варіантів декору вікон. Прототипи сучасних конструкцій з'явилися досить давно і за роки існування постійно удосконалювалися. Сьогодні найбільш затребуваними по праву вважаються стандартні горизонтальні жалюзі, так як їх виробництво - це ідеальний баланс між ціною і якістю, комфортом і естетикою.

Параметрами стандартних жалюзі є ширина ламелей і механізм управління. Це найбільш поширені і прості види, дають можливість виробникам швидко виготовити, а споживачам отримати максимально якісні вироби за економічно збалансованої ціною. Ламелі можуть бути зроблені з пластика або алюмінію і мати ширину 25 або 16 міліметра. Система управління знаходиться на карнизі і складається з механізму, який дозволяє регулювати кут їх нахилу, повертаючи тростина, а висоту конструкції, маніпулюючи шнурами.

Ви можете дуже вигідно купити стандартні жалюзі, так як їх виробництво невисоко по собівартості. Завдяки доступності матеріалів і сучасного обладнання цехів, компанія Небо випускає практично необмежений обсяг таких виробів. В роботі використовуються комплектуючі частини, отримані від постачальників, які співпрацюють з нами давно. Ми не тільки впевнені в якості їх продукції, але і добре обізнані з технологічними можливостями цих фірм. Вони виготовляють свій товар з високоякісної сировини з дотриманням всіх технологічних норм. Укладаючи контракти на поставку, ми намагаємося вивчити історію розвитку партнерів, і якщо надається можливість, фахівці компанії Небо особисто знайомляться з їх цехами. Багато в чому якість продукції залежить саме від досконалості технологій і обладнання.

Якщо ви вирішили замовити стандартні горизонтальні жалюзі, то можете бути впевнені в правильності вибору. Вони максимально ефективно захищають приміщення від світла, а завдяки простій та надійній системі регулювання, ви будете самі вирішувати, який інтенсивності зробити денне освітлення. А також зможете відчувати себе максимально затишно, так як ці конструкції не дозволяють стороннім спостерігати за подіями всередині з вулиці.

Варто не забувати про те, що стандартні горизонтальні жалюзі ціна яких найбільш доступна, володіють прекрасними можливостями для декору. Величезна гама кольорів і відтінків, пропонована покупцям, дозволяє знайти ідеальні варіанти для будь-якого дизайну.

Ціни на стандартні горизонтальні жалюзі від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Стандартні горизонтальні жалюзі
Білі 174 грн/м2
Кольорові від 206 грн/м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту