Жалюзі

Всі найбільш поширені сонцезахисні системи пропонує компанія Жалюзі-Небо, виконуючи замовлення за індивідуальними параметрами і в будь-яких обсягах. У нас є власна виробнича база і зібраний колектив професіоналів. Завдяки тому, що постачання елементів конструкції та фурнітури для виготовлення будь-яких типів жалюзі, здійснюється від надійних виробників, ми гарантуємо високу якість товару. Крім цього, надається широкий спектр послуг, для максимального комфорту наших клієнтів.

Сучасний декор дозволяє створювати найрізноманітніші варіанти оформлення вікон, який дає можливість не тільки регулювати освітлення, але і забезпечувати достатньо високий рівень захисту. Щоб купити жалюзі потрібно лише звернутися до нас і вже через кілька годин, досвідчений фахівець, визначить всі параметри конструкцій. Ми пропонуємо величезний асортимент матеріалів для їх виготовлення і практично безмежні можливості вибору кольорів і відтінків. Також наші клієнти можуть замовити найбільш зручний для них варіант системи управління конструкціями.

Максимально швидко будуть виконані роботи по створенню жалюзі зі стандартними розмірами ламелей. Ці параметри дозволяють знайти оптимальні моделі вертикальних або горизонтальних систем для будь-яких за розмірами кімнат. Про всі нюанси декоративних можливостей розкажуть фахівці компанії, і ви можете зробити оптимальний вибір. Ми пропонуємо виготовлення жалюзі, які дозволять регулювати рівень денного освітлення, і зроблять приміщення недоступним для огляду з вулиці. Також нами проводяться і захисні рольставні.

Завдяки вигідними контрактами на поставку всіх необхідних комплектуючих частин, а також сучасним методам планування і контролю над робочими процесами при виробництві жалюзі, ціна це буде максимально конкурентна, а значить, вигідна для клієнтів. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високий рівень сервісу. Працівники компанії максимально уважно ставляться до клієнтів. Вони ввічливі, толерантні і володіють високим рівнем кваліфікації. Тому всі роботи будуть зроблені швидко і якісно.

Ціни від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Стандартні горизонтальні жалюзі
Білі 174 грн/м2
Кольорові від 206 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Елегант"
25 мм білі 174 грн/м2
25 мм кольорові 754 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Venus"
25 мм 494/706 грн м2
(в залежності від пробивання)
Вертикальні тканинні жалюзі
Вертикальні жалюзі ламель 127 мм від 137 грн м2 до 631 грн м2
(залежить від вартості тканини,
за курсом USD: 24 грн.)
Тканинні ролети (рулонні штори)
відкритого типу від 321 грн м2
закритого типу від 624 грн м2
День-Ніч від 955 грн м2
джутові від 426 грн м2
бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту