Секрет самої тривалої популярності горизонтальних жалюзі

Секрет самої тривалої популярності горизонтальних жалюзі

Всім відомо, що першими на ринок сонцезахисних систем прийшли горизонтальні жалюзі, і тим не менш, вони до цих пір залишаються на піку попиту. У чому ж секрет цієї постійної популярності?

мабуть, витоки відповіді на це питання знаходяться ще в далекому минулому. Адже віконниці, що складаються з горизонтальних планок, розташованих під кутом, ми можемо побачити на картинах італійських майстрів XV століття, тому часто горизонтальні жалюзі називають венеціанськими. Але багато істориків стверджують, що ідею захисту вікон подібними віконницями італійці запозичили в арабів, які ревно захищали вікна гаремів від сторонніх очей, навіть сама назва жалюзі походить від слова ревнощі.

протягом багатьох років напівпрозорі віконниці, через які проникало світло, але в той же час захищають вікна від злому, сторонніх поглядів і сонячних променів, трансформувалися спочатку в окремі дерев'яні планки, скріплені мотузками, збирають їх при необхідності у верхній частині вікна, а потім і в більш досконалі, знайомі нам конструкції.

З 90-х років минулого століття, коли разом з Союзом впав і залізна завіса, до нас із заходу прийшли нові товари, в тому числі і горизонтальні жалюзі. Це були, в основному, пластикові жалюзі стандартних розмірів, і тільки пізніше підприємці стали освоювати виготовлення жалюзі за конкретними розмірами. В ті часи ціни горизонтальні жалюзі були досить високі і їх вибір невеликий. Але з появою виробництв в Україні вартість жалюзі зменшилася і з'явилася можливість замовляти жалюзі за точним розмірам, з різних матеріалів (пластик, алюміній, дерево), а також різних кольорів.

Популярність горизонтальних жалюзі обумовлена не тільки різноманітністю моделей, але і простотою управління і обслуговування. Постійно вдосконалюючись, горизонтальні жалюзі вдало вписуються в сучасні інтер'єри і залишаються на піку популярності.


Оптимізація і просування web-сайту