Горизонтальні жалюзі Venus

Горизонтальні жалюзі Venus

Багато відмовляються від встановлення жалюзі безпосередньо на рами вікон з-за побоювання пошкодити їх. В цьому є резон, оскільки існує ризик порушення герметизації системи. Вирішують проблему горизонтальні жалюзі Venus, розроблені спеціально для того, щоб монтуватися без пошкодження віконного профілю. Ці моделі встановлюються таким чином, що простір підвіконня залишається вільним. Вони не провисають і не згинаються, навіть якщо вікна знаходяться в режимі провітрювання. Завдяки своїй універсальності монтуватися жалюзі можуть і на віконний отвір.

Виготовляються жалюзі системи Venus з пластикових ламелей стандартних розмірів, оснащуються двома видами управління. Від переваг замовників залежить, яка з них буде встановлена. Коригування рівня освітлення може здійснюватися з допомогою тростини і системи шнурів. Такі варіанти нерідко вибираються для приміщень, де перебувають діти. Тростина, як правило, знімна, тому прибравши її, ви будете абсолютно впевнені, що допитливий малюк не зробить жалюзі одній зі своїх іграшок. Шнури управління також легко прибрати на недосяжну для пустунчика висоту.

Якщо проблем з несанкціонованим доступом до жалюзі немає, то можна замовити ланцюгові механізми. Вони вважаються найбільш зручними, а також конструкції плінтуса повністю закривають їх. Це надає елегантний вигляд і створює додатковий захист системи від пилу. Короб виготовляється з металу, покритого полімерним складом або обробленого порошковим напиленням. Найчастіше вони виготовляються з алюмінієвого сплаву. Цей матеріал володіє невеликою вагою і чудово піддається обробці. Завдяки цьому, ми пропонуємо горизонтальні жалюзі Venus ціна, яких цілком доступна.

На сучасному обладнанні, компанія Небо виконує величезну кількість замовлень. Ми гарантуємо високу якість продукції, так як використовуємо комплектуючі матеріали від надійних постачальників. Наші фахівці постійно працюють над зниженням собівартості продукції без втрат в якості. Це дозволяє всім бажаючим купити горизонтальні жалюзі Venus за доступною вартості.

Попит на такі моделі постійно збільшується завдяки можливості вибрати ідеальні за кольором. Якщо ви бажаєте декорувати вікно особливим чином, то палітра відтінків дозволить знайти оптимальні. Крім класичного білого, пропонуємо безліч інших варіантів, у тому числі і сміливі леопардові забарвлення.

Ціни на горизонтальні жалюзі Venus від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Горизонтальні жалюзі "Venus"
25 мм 494/706 грн м2
(в залежності від пробивання)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту