Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

Нотки екзотики в інтер'єрі надають йому особливу чарівність і у кожного вони викликають власні мрії про відпочинок і спокій. Саме таким ефектом володіють бамбукові тканинні ролети, створені з екологічно чистих матеріалів. Тонкі прути, сполучені між собою в полотно нитками, утворюють оригінальну поверхню, яка притягує погляд. Існує багато варіантів плетіння основної сировини, і ви можете вибрати найбільш підходящий. Також пропонується досить велика кольорова палітра. Але потрібно визнати, що вона не така багата, як у інших варіантів подібного декору. Тут переважають кольору трав, деревні відтінки і палеві півтони.

Кріпляться бамбукові ролети на дерев'яний або металевий карниз. Найчастіше встановлюються з зовнішньої частини віконного отвору або безпосередньо на склопакет. Відмінною рисою всієї конструкції є механізм підйому. Робочий валик розташований в нижній частині і одночасно служить обтяжувачем. За допомогою системи шнурів він піднімається і, таким чином, регулюється площа рулонних ролет. Існують моделі, які при маніпуляціях створюють складки схожі на такі, які притаманні римським шторам.

При виборі рулонних систем слід враховувати діаметр робочого валика, якого досягає цей елемент в максимально піднятому стані. Більш елегантним є римський варіант збірки ролет. Шнур в таких моделей виводиться через люверс і служить ще одним декоративним елементом. Використовуючи металевий карниз, ви отримуєте можливість кріплення системи з допомогою струн на окрему стулку вікна. Вони не будуть провисати, навіть якщо ви встановите режим провітрювання.

Бамбукові ролети прекрасно поєднуються з легкими тюлевими завісами. Крізь прути проникає повітря, і колихання легкої тканини дозволяє відчути прохолоду. Такий декор чудово підходить до середземноморського стилю, і нагадує про островах Океанії. Любителі пригод обов'язково згадають про піратів і піастрах. Якщо ви хочете додати в повсякденне життя крапельку романтики, бамбукові тканинні ролети дозволять зробити це, а також ефектно прикрасять кімнату.

Ціни на бамбукові ролети від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Бамбукові ролети
бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту