Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу

Встановлюючи на вікна тканинні ролети відкритого типу, ви отримуєте ефективний засіб регулювання денного освітлення, а також модний і практичний аксесуар. Завдяки найширшому асортименту, у нас можна вибрати найбільш підходящі по дизайну варіанти. Пропонуються прозорі, напівпрозорі і повністю світлонепроникні полотна. Вони можуть бути зроблені з натуральних волокон, мати змішану структуру, а також представлений великий вибір сучасних штучних тканин.

Ролети відкритого типу є найбільш простою конструкцією, яка не містить нічого зайвого, лише функціональні частини. Головною особливістю вважається нічим не захищений робочий вал верху конструкції. Саме з його допомогою регулюється висота тканини відносно вікна. Він також є додатковим прикрасою ролет. У нижній частині знаходиться вантаж, який не дозволяє полотну мяти або деформуватися, а також забезпечує близьке розташування до скла або рамі. По боках полотно фіксується з допомогою струн, які непомітні на загальному тлі. Приводиться в дію механізм, завдяки ланцюжку збоку.

Багато тканинні ролети прекрасно поєднуються з гардинами, потрібно лише продумано підходити до їх вибору. Але головне достоїнство таких систем, в тому, що вони самодостатні і не вимагають додаткового декору. Навіть якщо ви знімете інше оздоблення з вікон, вони забезпечать закінченість дизайну в цілому. Крім цього, завдяки їх компактності, вони візуально розширюють простір. Така якість важливо не тільки для невеликих приміщень, але і в просторих кімнатах не буде зайвим.

Завдяки особливостям тканин, конструкції відрізняються простотою в догляді. Вони не накопичують пил, багато видів володіють водо і жироотталкивающими здібностями. Ролети можуть встановлюватися в кухнях, ванних кімнатах, на балконах і прослужать дуже довго, не змінюючи форми і кольору. Напівпрозорі і світлонепроникні тканини забезпечать високий рівень приватності і не дозволять побачити з вулиці, що відбувається в приміщенні. Прозорі полотна чудово підійдуть для декорування вікон в кімнатах, куди прямі сонячні промені не проникають через розташування відносно сторін світу або існують інші перешкоди, що обмежують природне освітлення.

Ціни на тканинні рулонні штори відкритого типу від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.ocom.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори відкритого типу
відкритого типу від 321 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту