Тканинні рулонні штори закритого типу

Тканинні рулонні штори закритого типу

Прекрасною альтернативою звичайним шторам стають рулонні моделі. Вони виглядають більш сучасно, хоча відомі з незапам'ятних століть. Завдяки технологіям, які застосовуються для виготовлення тканин, а також еволюції механізмів управління на сьогодні вони є максимально зручними у використанні. Крім цього, розроблено кілька варіантів кріплень і робочих систем. Елегантно виглядають і практичні у використанні рулонні штори закритого типу. Незважаючи на складність конструкції вони максимально надійні і довговічні. Вал, розташований у верхній частині у цих моделей закритий коробом, який виконує декоративну і захисну функцію. З боків розташовані направляючі для тканини, які не дають їй провисати під час регулювання висоти, а також вони забезпечують фіксацію полотна близько до скла або рам. Переміщається тканину за допомогою ланцюжка, пружинного або змішаного механізму також конструкції можуть бути обладнані автономним приводом або сполученим з електромережею.

Чітко окреслені геометричні контури, які створюються конструкціями рулонних штор закритого типу, виглядають чудово дозволяючи органічно доповнити ними строгий мінімалізм і розкішний модерн. Верхній короб і бічні напрямні можуть бути зроблені в тон віконних рам або повторювати відтінки тканини.

Для створення рулонних штор застосовуються полотна з натуральних волокон льону, бавовни, шовку. Дуже ефектно виглядають і максимально практичні вироби, де змішуються природні матеріали та штучні. Полотна володіють різною щільністю, рівнем прозорості, вони можуть бути гладкими і рельєфними. Умовно ця категорія матеріалів, ділиться на три групи. Світлонепроникні тканини, напівпрозорі і такі які майже не затримують сонячні промені. Будь-які з них застосовується в залежності від ефекту, який ви хочете отримати.

Рулонні штори підійдуть для будь-якої кімнати. Вони володіють антистатичним ефектом, не порошаться, використовуючи їх, ви зменшуєте ризик алергічних реакцій. Для кімнат з підвищеною вологістю краще вибрати тканини, що володіють водовідштовхувальними здібностями, а в кухні такі, які можуть протистояти жирних забруднень.

Ціни на тканинні рулонні штори закритого типу від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори закритого типу
закритого типу від 624 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту