Тканинні рулонні штори відкритого типу

Тканинні рулонні штори відкритого типу

Якщо ви хочете отримати максимально практичне і відповідає всім сучасним канонам оформлення для вікон, рулонні штори відкритого типу – ідеальний варіант. Вони дозволять ефективно регулювати рівень денного освітлення і стануть прекрасним дизайнерським рішенням, яке буде підкреслювати стиль декору всієї кімнати.

Різноманітність тканин, а також безмежна палітра кольорів і вибір малюнків, відкривають величезні можливості. Ви без праці знайдете варіанти, які стануть лаконічним продовженням будь-якої колірної гами, і не будуть виділятися на тлі загального дизайну. Якщо ж потрібен яскравий акцент, то саме рулонні штори можуть стати головним акордом цього твору. Їх конструкція максимально проста і не містить ніяких зайвих деталей, тільки механізми, що дозволяють системі функціонувати. Робочий вал знаходиться у верхній частині і прекрасно видно, що він є не тільки функціональним елементом, але й продовженням дизайнерського задуму. Управляти висотою полотнищ ви зможете завдяки цепочному механізму. Зберігати ідеальну форму, стабільне положення щодо віконної конструкції або отвору, тканина завдяки нижній планці, яка одночасно є і обтяжувачем.

Будь-які штори – це не тільки прикраса, можливість регулювати освітлення. Вони використовуються для того, щоб приховати від цікавих очей те, що відбувається всередині. Пропоновані для виготовлення рулонних конструкцій тканини ідеально для цього підходять. Найбільшим попитом користуються напівпрозорі полотна, які чудово розсіюють яскраве світло вдень і створюють непроникну завісу, а при включених лампах дозволяють побачити з вулиці лише їх блідий відблиск. Існують і тканини, які забезпечать повне затемнення в приміщенні. Якщо ж завдання по створенню приватності неосновна при оформленні вікон, прекрасним рішенням стануть прозорі тканини. Вони не перешкоджають проникненню світла, що важливо для кімнат, в яких відчувається його нестача. Завдяки своєму витонченому зовнішньому вигляду, стануть прекрасним декором.

Тканини для рулонних штор володіють якостями, які значно спрощують догляд за ними, залишаючи більше вільного часу для більш привабливих справ.

Ціни на тканинні рулонні штори відкритого типу від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори відкритого типу
відкритого типу від 321 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту