Ласкаво просимо

Виробник жалюзі і ролет компанія «Жалюзі-Небо» відкрила філії в найбільших містах України   Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську.

Жалюзі різних моделей для домашніх інтер'єрів, а також для офісів, виробничих приміщень, дитячих і навчальних закладів, лікарень ми виготовляємо швидко і якісно, надаючи гарантії на тривалу експлуатацію.

Менеджери компанії завжди проконсультують вас щодо нових моделей, цін на жалюзі, акцій, що проходять в компанії, а також дадуть пораду, які сонцезахисні системи краще всього підійдуть саме для вашого будинку або офісу. Численні фото жалюзі і ролет на сайті дають уявлення про різноманітті і широкому виборі моделей для захисту не тільки від сонця, а й від злому приміщення.

На сайті компанії «Жалюзі-Небо» представлені кращі зразки різних жалюзі ролет. Це і стандартні горизонтальні жалюзі на вікна, жалюзі нових моделей Venus і Елегант, які з'явилися після винаходу поворотних механізмів для стулок металопластикових вікон. Жалюзі цих моделей щільно прилягають до вікна, і при повороті стулки вікна для провітрювання не відокремлюються і не провисають.

Вертикальні жалюзі представлені як традиційними моделями, так і новинкою   аплікаційними вертикальними жалюзі. Ця модель більш привабливе, оскільки дозволяє за допомогою комбінування ламелі різних кольорів і розмірів створювати геометричні візерунки, малюнки, навіть логотипи компаній.

Найбільш різноманітний асортимент рулонних штор. Тканинні ролети закритого і відкритого типу розрізняються наявністю у рулонної штори закритого типу спеціального контейнера, у який вона поміщається в згорнутому вигляді, це додає моделі закінчений вигляд. Рулонні штори з бамбуку та джуту безсумнівно зацікавлять прихильників натуральних матеріалів. А тканинні ролети День-Ніч своєю оригінальністю прикрасять будь-який інтер'єр.

Краса і елегантність римських штор зазвичай підкорює всіх. Жінкам подобаються їхні м'які рівні складки, що нагадують драпіровку ошатного сукні, чоловіки і діти бачать в римських шторах складки піднятих вітрил, які навіюють мрії про далекі подорожі.

Поряд з сонцезахисними системами компанії «Жалюзі-Небо» можна замовити і купити захисні конструкції: захисні ролети на вікна та двері, рулонні гаражні ворота, рулонні ворота для приватних володінь, а також для виробництв.

Ціна жалюзі і ролет різних моделей дуже різна і залежить як від конструкції жалюзі, так і матеріалу, з якого вони зроблені, істотну роль в ціні жалюзі грають аксесуари, а також кріплення. Компанія «Небо» намагається утримувати розумні ціни на жалюзі та ролети, використовуючи модернізацію застарілого обладнання, закупівлю комплектуючих великими оптовими партіями, працюючи напряму з постачальниками.

Регіональні представництва


Оптимізація і просування web-сайту