Захисні ролети — актуальний аксесуар кожної оселі

Захисні ролети — актуальний аксесуар кожної оселі

Така різновид жалюзі, як ролети, ознаменувала собою зовсім новий підхід до обладнання різних приміщень. Якщо раніше жалюзі на вікнах просто захищали внутрішній простір будинку від сонячних променів і сторонніх поглядів, то зараз все більшого поширення набувають зовнішні ролети на вікнах. Вони не тільки регулюють надходження світла всередину, але і надійно захищають вікна від пошкодження не тільки зловмисники, але й оберігають їх від несприятливих погодних умов. Урагани і снігові бурі, пилові вітри і шквали не страшні вікон, захищеним надійними, міцними ролетами. Також ролети стали додатковим захистом і для дверей. Тепер вхідні двері можуть бути красивими і крихкими, втілювати будь-які фантазії дизайнерів, адже на ніч їх надійно закриває міцна, і в той же час не порушує зовнішній вигляд фасаду, ролета.

Хоча технічні характеристики ролет докладно описані на нашому сайті, так і в інших джерелах, зупинимося коротко на варіантах їх застосування. Захисні ролети діляться на кілька видів, оскільки їх призначення щодо захисту приміщень може бути вельми різноманітно. Ролети з більш легких профілів застосовують у разі, якщо для вікон достатня проста захист і немає необхідності в жорстких важких системах. Якщо ж об'єкт потребує більш надійному захисту або ролети монтують на широкі двері або гаражні та інші ворота, профіль для ролет використовують дуже міцний і важкий.

Досвідчені менеджери нашої компанії завжди нададуть повну інформацію щодо як видів захисних ролет, так і профілів, з яких їх виготовляють, а також проконсультують з питання застосування ролет в певних приміщеннях і використання відповідних систем управління захисними ролетами.


Оптимізація і просування web-сайту