Вертикальні жалюзі

Привабливість вертикальних жалюзі у тому, що вони нагадують штори, одночасно володіючи широкими можливостями регулювання денного освітлення. Найбільшим попитом користуються моделі з тканинними ламелями. Великий вибір кольорів і фактур дозволяє знайти ідеальні вертикальні жалюзі для будь-якого дизайну. З появою на ринку аплікаційних моделей, перспективи декору стали практично безмежними. Система управління у вертикальних жалюзі відкриває не менші можливості. Крім регулювання кута повороту ламелей, ви можете вибрати найбільш зручний напрямок руху при відкритті або закритті конструкцій.

Вертикальні жалюзі підійдуть для будь-яких приміщень. Кімнати з низькими стелями будуть виглядати вище завдяки ідеально рівним контурах ламелей. Маючи карниз біля самої стелі, ви можете підсилити цей ефект. Там, де висота досить велика, можна кріпити жалюзі над віконним отвором. Це створить більш затишну обстановку.

Такі конструкції ефективно використовуються для декору труб опалення та радіаторів. Ці елементи просто не видно за ними або ледь помітні, якщо ламелі знаходяться у відкритому положенні. За такими жалюзі легко доглядати. Тканина, з якої зроблені конструкції, просочена спеціальними складами. Вони забезпечують пружність, антистатичні якості і прекрасні водовідштовхувальні властивості. Тому ламелі зберігають форму тривалий час, на них не осідає пил і будь-які забруднення легко видаляються вологою серветкою. Крім цього, вони не вигорають на сонці, зберігаючи яскравість кольорів протягом усього періоду експлуатації. Таким чином, вертикальні жалюзі, ціна яких цілком доступна більшості, стануть прекрасним декором.

У нас ви можете замовити їх виготовлення, вибираючи з величезного асортименту запропонованих кольорів. Робляться моделі, які можуть кріпитися до стелі або віконного отвору. Комплектуючі частини компанія Жалюзі-Небо, отримує від перевірених партнерів. Крім цього, наші фахівці завжди перевіряють їх перед тим, як використовувати у виробництві. Пропонуючи купити вертикальні жалюзі, ми гарантуємо якість і довговічність продукції.

Ціни на горизонтальні жалюзі від інтернет магазину
Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Вертикальні тканинні жалюзі
Вертикальні жалюзі ламель 127 мм від 137 грн м2 до 631 грн м2
(залежить від вартості тканини,
за курсом USD: 24 грн.)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту