Тканинні ролети День-Ніч

Тканинні ролети День-Ніч

Якщо ви бажаєте отримати оригінальний декор для вікон, який буде відрізнятися функціональністю і практичністю, зверніть увагу на рулонні штори системи День-Ніч, які відповідають найвищим стандартам. На відміну від інших схожих конструкцій вони допоможуть регулювати освітлення по всій площі, без необхідності опускати або піднімати полотно. За принципом роботи вони більше схожі на горизонтальні жалюзі, але складаються не з ламелей, а двох полотен з особливою структурою, тому більш компактні і менш вимогливі у догляді.

конструкція оригінальна і неповторна. Вони увібрали в себе традиції і сучасні технології. Рулонні штори День-Ніч з упевненістю можна назвати шедевром серед сонцезахисних систем. Тканина, що застосовується для їх виробництва, оригінальна і створена спеціально для цих конструкцій. Полотна поєднують горизонтальні світлонепроникні і майже повністю прозорі смуги. Останні можуть мати тканинну структуру або більше нагадувати плетіння сітки. Так само як і інші полотна для рулонних штор вони проходять спеціальну обробку і володіють антистатичним ефектом і не вбирають вологу. Вам буде досить зрідка злегка протирати їх вологою серветкою, щоб привести в порядок.

Два шари тканини розташовані в кількох міліметрах один від одного, розтягуються по периметру скла, стулки вікна або на весь отвір. На сьогодні розроблено кілька систем, що дозволяють маніпулювати полотнами і досягати бажаного рівня освітлення. Незважаючи на відмінності принцип роботи загальний для всіх. Тканина переміщується, скорочуючи або розширюючи площа світлонепроникних і прозорих смуг. Якщо однакові за структурою сегменти встановлюються один навпроти одного, світло вільно проникає в кімнату. При суміщенні різних смуг досягається зменшення його кількості або відбувається повне затемнення.

Незважаючи на те, що механізми, що дозволяє маніпулювати системами День-Ніч, найбільш складні, вони зроблені з міцних пластикових і металевих сплавів, які відрізняються високими робочими характеристиками. Це стає гарантією бездоганного функціонування механізму протягом тривалого періоду.

Ціни на тканинні рулонні штори День-Ніч від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні рулонні штори День-Ніч
День-Ніч від 955 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту