Захисні ролети - Рольставні

Захисні ролети - Рольставні

Убезпечити приміщення, що знаходяться на перших поверхах від несанкціонованого вторгнення допоможуть захисні ролети, які одночасно виконують і декоративну функцію. Ці конструкції робляться з різних матеріалів. Використовується алюміній, пластик, сталь. Вони відрізняються шириною і товщиною, виробляються з наповнювачем. Крім захисту конструкції, які ви можете замовити у нас, здатні виконувати ще ряд функцій. Вони здатні перешкоджати проникненню світла в приміщення або обмежувати його інтенсивність, ефективно захищають віконні та дверні конструкції від пилу, а моделі з утеплювачем сприятимуть терморегуляції.

Виготовляючи захисні ролети, компанія Жалюзі-Небо використовує високоякісні матеріали і технології, які дозволяють гарантувати надійність конструкцій. Крім різноманітності видів ламелей, існує кілька видів кріплення систем і робочих механізмів. Вибираються вони виходячи з вимог, що висуваються замовником. Купуючи захисні ролети, ціна яких залежить від розмірів, застосовуваних матеріалів і технічного оснащення, ви отримуєте не тільки додатковий захист, але і можливість для більшого комфорту і декору.

Ці системи можуть бути прекрасним доповненням фасаду будівель. Завдяки великому вибору кольорів наші клієнти знайдуть оптимальний варіант, який буде органічно виглядати. Короб, що захищає робочий механізм може перебувати на зовнішній частині прорізу. Тоді він стає елементами ансамблю будівлі. Якщо клієнти бажають якомога менше порушувати оформлення, застосовуються інші методи монтажу.

Перш ніж купити захисні ролети, необхідно ретельно продумати всі деталі і розрахувати розміри. Наші фахівці допоможуть у цій роботі. Досвідчені замірники визначать всі необхідні параметри для виготовлення конструкцій, які ідеально підійдуть і будуть максимально функціональними.

Механізми, що дозволяють маніпулювати такими системами, досить складні. Найчастіше відкривати і закривати ролети власники воліють вручну. Дозволяє це робити шнуровий привід, але використовуються і конструкції з іншим принципом дії. Фахівці компанії допоможуть обрати оптимальний варіант, який забезпечить надійність і функціональність.

Як правильно вибрати і порахувати захисні ролети

1) Який обрати профіль?

Існують два основних види профілю, пенонаполненный і екструдований. Пенонаполненный володіє підвищеними теплоізоляційними і шумоізоляційними властивостями. А екструдований підвищеною удароміцністю. Ширина профілю подбираеться виходячи з розмірів.

2) Які бувають приводи?

Захисні ролети можуть підніматися як в ручну (більш економічний варіант) так і за допомогою електродвигуна.

3) Які бувають типи управління ручним приводом?

Касета мигнон Касета Пружина

4) Які бувають типи управління електродвигателем?

Пульт Клавіша Клавіша з ключем

 


Оптимізація і просування web-сайту