Тканинні ролети

Якщо ви хочете оновити дизайн кімнати, то встановлюючи тканинні ролети на вікна, можете створити зовсім інший стиль, без масштабних ремонтних робіт. Ці елементи чудово замінять громіздкі портьєри і стануть справжньою родзинкою інтер'єру. Крім величезного розмаїття кольорів, фактур і матеріалів, конструкції надають можливість вибору методів кріплення. Це лише невелика частина переваг ролет, замовити які у нас, ви зможете на найвигідніших умовах. Величезний вибір дозволить знайти оптимальні варіанти для будь-якої кімнати.

Максимально простий механізм, що забезпечує легкість в управлінні конструкціями і гарантує надійність. Там нема чому ламатися, а матеріали, з яких зроблені полотна, не вигоряють на сонці, не деформуються, завдяки спеціальній обробці володіють антистатичними властивостями. Встановлюючи будь-які ролети на вікна, ви отримуєте можливість захистити кімнату від сторонніх очей і створювати максимально затишну атмосферу.

Застосовуючи тканини різні за складом, фактурі і прозорості, ми допоможемо клієнтам купити конструкції для вікон, які будуть повністю відповідати всім вимогам. Наприклад, абсолютно не прозора тканина black-out підходить для обладнання домашніх кінотеатрів, кабінетів, де використовуються відеопроектори і так далі. Там, де немає необхідності повністю обмежувати доступ світла, а лише створити приємну атмосферу, часто використовують джутові тканинні ролети, зроблені з натуральних волокон. Це декорування вікон ідеально для заміських будинків. Саме такі ролети все частіше встановлюються в дитячих кімнатах. Батьки воліють їх з-за натурального матеріалу.

Якщо потрібно рівномірне освітлення краще придбати тканинні ролети системи День-Ніч, які здатні пропускати рівну кількість світла по всій площі. Завдяки зміщенню прозорих і не пропускають промені паралельних смуг, легко регулювати інтенсивність затінення.

Для створення більш камерної обстановки підійдуть вироби з різних видів тканин. Вибираючи тканинні ролети відкритого типу, ви отримаєте елемент декору, який володіє ненав'язливій привабливістю.

Для кабінетів і робочих приміщень більше підійдуть лаконічні конструкції з захисним коробом. Їм оснащуються тканинні ролети закритого типу, що забезпечує їм ефектний зовнішній вигляд, відрізняється стриманим шиком.

Незважаючи на всі переваги, ціна будь-яких конструкцій буде нижче, ніж на штори. Заощадити вийде за рахунок витрат тканини. Однотонні полотна або з пастельним малюнком чудово поєднуються з легкими гардинами.

Ціни на тканинні ролети від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Тканинні ролети
відкритого типу від 321 грн м2
закритого типу від 624 грн м2
День-Ніч від 955 грн м2
джутові від 426 грн м2
бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту