. Жалюзі, рулонні штори, римські штори, тканинні ролети на вікна, захисні ролети.

Компанія «Небо» виробляє жалюзі та ролети в Одесі та надає послуги по виміру та встановлення готових виробів у всіх районах Одессаа.

Замовити в Одессаском філії компанії можна стандартні горизонтальні жалюзі, жалюзі для металопластикових вікон Venus і Елегант, рулонні штори з різних матеріалів, а також захисні ролети.

Компанія «Небо» працює тільки з виробниками якісних матеріалів та комплектуючих для виготовлення жалюзі, замовляючи їх великими оптовими партіями для здешевлення собівартості продукції. Тому ціна жалюзі і ролет, пропонованих жителям Одессаа, невисока щодо аналогічних виробів на ринку сонцезахисних систем.

Стандартні горизонтальні жалюзі з пластика і алюмінію, незважаючи на появу нових моделей сонцезахисних систем, все так само популярні для певних приміщень. А горизонтальні жалюзі на вікна зі склопакетами моделі Елегант і Venus не тільки надають інтер'єру оригінальності, але і дуже зручні в експлуатації. Також дуже популярні тканинні ролети, їх виготовляють з тканин різної фактури і кольорів. Дуже практичні рулонні штори з бамбуку та джуту, вони добре поєднуються з іншими природними матеріалами в інтер'єрах.

Одеса, як і багато міст України, недостатньо безпечний, тому захисні ролети на дверях, рольставні на вікна дуже актуальні. Міцність цих ролет дає гарантію захисту від пошкодження або злому вікон і дверей магазинів, офісних приміщень, магазинів, банків і приватних володінь. До того ж, сучасні захисні системи мають строгий елегантний вигляд і надають фасадам одеських будинків стильності.

Одесі, як і іншим містам, властива швидка забудова новими будівлями, і добре було б, щоб вже на стадії закінчення робіт забудовники пропонували своїм клієнтам обладнати будинок уніфікованими захисними ролетами для того, щоб фасад виглядав найбільш привабливо.

Під Одессаом розташовано багато красивих особняків, які безсумнівно повинні бути обладнані сигнальними системами. Поряд із захисними ролетами на вікна і двері тут використовують і рулонні вхідні ворота, а також рулонні гаражні ворота з високоміцного екструдованого профілю.

Щоб купити в Одесі жалюзі, рулонні штори, захисні ролети, не обов'язково їхати в офіс компанії, достатньо зателефонувати менеджерів за вказаними на сайті телефонами, і розповісти про свої побажання щодо вибору жалюзі або ролет. При бажанні ви отримаєте вичерпні консультації про виготовлених в Одесі жалюзі і ролетах, а також про процедуру замовлення, доставки і установки готових виробів. Для кращого уявлення про сонцезахисних і охоронних системах на сайті компанії «Небо» розташовано багато фото горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних ролет, дерев'яні жалюзі, бамбукові і джутових рулонних штор, римських жалюзі, захисних ролет.

Хочеться бачити Одеса з акуратними, відповідними архітектурі будівель захисними ролетами на дверях, рольставні на вікна, які прикрашають фасади, роблять будівлі ще привабливіше.

Ціни від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua в

Модель жалюзі Вартість
Стандартні горизонтальні жалюзі
Білі 174 грн/м2
Кольорові від 206 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Елегант"
25 мм білі 174 грн/м2
25 мм кольорові 754 грн/м2
Горизонтальні жалюзі "Venus"
25 мм 494/706 грн м2
(в залежності від пробивання)
Вертикальні тканинні жалюзі
Вертикальні жалюзі ламель 127 мм від 137 грн м2 до 631 грн м2
(залежить від вартості тканини,
за курсом USD: 24 грн.)
Тканинні ролети (рулонні штори)
Відкритого типу від 321 грн м2
Закритого типу від 624 грн м2
День-Ніч від 955 грн м2
Джутові від 426 грн м2
Бамбукові від 424 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Наші клієнти

м. Одеса, вул. Балківська, 84