Джутові ролети

Джутові ролети

Замовляючи джутові рулонні штори, ви робите вибір на користь одного з найбільш екологічно чистих матеріалів. Виробляються ці полотна з волокон рослинного походження. Завдяки сучасним методам обробки така тканина стала використовуватися не тільки як промислову сировину, але і в декоративних цілях. Ценившаяся завжди за високу міцність і низьку собівартість зараз вона стала одним із відкриттів дизайнерів інтер'єрів. Реакція виробників була миттєвою і на ринку з'явилися змішані тканини, де джутові волокна доповнені лляними, бавовняними, шовковими і так далі. Також стали більш різноманітними забарвлення і постійно удосконалюються малюнки плетіння.

Джутові рулонні штори можуть бути оснащені відкритими системами управління і закритими варіантами. Монтуються вони практично в будь-якому місці склопакета або віконного отвору. Володіючи невеликою вагою, конструкції універсальні і можуть не тільки регулювати світловий потік, але і володіють теплозахисними якостями, а також повітропроникністю. Завдяки цьому, вони допоможуть зберегти тепло в період, коли функціонує система опалення, а в жаркі дні скоротять час роботи кондиціонуючих пристроїв.

Завдяки особливостям плетіння такі штори м'яко розсіюють навіть найяскравіший світло, створюючи в приміщенні приємний напівтемрява. Ті, хто вже встановив такі конструкції, помічають, що в кімнаті з джутовыми шторами виходить особлива атмосфера спокою. Вони притягають погляд, а за відблисками світла, що проникає крізь плетіння волокон, можна спостерігати годинами. Це допомагає розслабитися і добре відпочити або зібратися з думками перед вирішенням складного завдання.

Джутові рулонні штори прекрасно підійдуть для заміського будинку і квартири в галасливому мегаполісі, вони ідеальні для дитячої кімнати і спальні. Полотна зі спеціальною обробкою, яка перешкоджає накопиченню запахів волокнами, можуть використовуватися на кухнях. Завдяки постійному вдосконаленню виробництва тканин на основі джуту вони стали практично універсальними. Ми використовуємо якісну сировину, а також отримуємо всі деталі та механізми конструкцій від надійних виробників. Тому можемо гарантувати довговічність в роботі, прекрасні технічні та естетичні характеристики рулонних штор.

Ціни на джутові рулонні штори від інтернет магазину Zhalyuzi-nebo.com.ua

Модель жалюзі Вартість
Джутові ролети
джутові від 426 грн м2
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту