Вертикальні тканинні жалюзі

Вертикальні тканинні жалюзі

Елегантні, практичні і недорогі вертикальні тканинні жалюзі швидко стали популярними. Вони дозволяють створити комфортний рівень денного освітлення і буквально перетворюють приміщення, надаючи їм особливий шарм. Конструкції підходять для офісів і житлових кімнат. Крім естетичних переваг, вони володіють якостями, які роблять їх зручними для використання. Не порошаться завдяки антистатичним властивостям, не вбирають вологу, тому будь-які плями легко видаляються, не деформуються і чудово витримують вплив ультрафіолету. Пропонуючи виготовлення вертикальних жалюзі, компанія Небо гарантує найвищу якість і обґрунтовані ціни.

Встановлюючи вертикальні тканинні жалюзі ціна, яких ідеально збалансована і повністю відповідає їх якості, ви робите вигідну покупку. Ці вироби дуже практичні. Догляд за конструкціями не займе багато часу і не зажадає утомливих прань або використання можливостей хімчисток. Це вигідно відрізняє їх від всіх видів штор і гардин.

Для створення максимального комфорту при використанні, можна замовити оснащення приводами, які працюють від енергомережі або автономних джерел живлення. Тоді управляти жалюзі можна буде за допомогою пульта з будь-якого місця в кімнаті. Крім цього, існує можливість установки програмного забезпечення, що дозволить вибирати потрібний вам режим функціонування вертикальних жалюзі протягом певного періоду. Але навіть якщо ви обмежитеся звичайним механізмом, який управляється вручну, це не створить зайвого дискомфорту. Ланцюгова система дозволяє швидко регулювати кути ламелей або відкривати і закривати жалюзі.

Декорувати цими конструкціями можна не тільки вікна, але і повністю стіни, а при необхідності використовувати їх для зонування простору. Вони набагато легше будь-яких інших конструкцій і дозволяють максимально швидко відгородити ділянки приміщення, і також мало часу займе їх вилучення для звільнення простору.

Завдяки величезному вибору кольорів і фактур матеріалу, наші клієнти можуть придбати вертикальні тканинні жалюзі, ідеально підходять до дизайну приміщення. Вони стануть гармонійним продовженням концепції усього оформлення або будуть яскравим самостійним елементом.

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі від інтернет магазину Zhaluzi.org

Модель жалюзі Вартість
Вертикальні тканинні жалюзі
ламель 127 мм 151 грн м2 до 696 грн м2
(залежить від вартості тканини, за курсом USD: 26.5 грн.)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ 50 грн. + тр. витрати
*не менше 150 грн.
Інші області: 40-50 грн.
*не менше 100 грн.

Оптимізація і просування web-сайту